Denklik Belgesi tercümesi|

Ön Lisans ve Lisans Denklik Başvurularında İstenilen Evrakların Çevirisi

Noter yeminli çevirmenler
tarafınca denklik belgesi çevirisi yapılmakta ve yurt dışında eğitiminize devam edebilmek ya da eğitimini gördüğünüz konu ile ilgili bir işte çalışabilmek için öncelikle, eğitim kurumunuzdan almanız gereken resmi belgelerin başında gelir. Denklik belgesi, iki farklı ülkenin üniversiteleri arasındaki müfredatın, işlenen derslerin çok da farklı olmadığını ortaya koyan evraklardır.

Denklik belgesi resmi bir evrak olduğundan, denklik belgesi tercümesinin sadece deneyimli tercümanlar tarafından yapılması yeterli olmamaktadır. Denklik belgelerinin tercümelerini, yeminli çevirmenler yapmak zorundadır ve bu tercümanların yemin ettikleri noter tarafından onaylanması gerekmektedir. Aksi takdirde denklik belgesinin bir geçerliliği yoktur.

Koçer çeviri ofisi olarak 230 dilde noter yeminli ve noter onaylı denklik belgesi çevirisi için sizlere doğru, kaliteli profesyonel tercüme hizmetini ve en uygun hız da teslim edebiliriz.

Denklik belgesi evraklarının tercüme fiyatları ve teslim süresi için proje koordinatörü arkadaşlarımızla çeviri büromuzla iletişim kurabilirsiniz.
Yurtdışında eğitiminize devam edebilmek ya da eğitimini gördüğünüz alanla ilgili bir işte çalışabilmek için öncelikle, eğitim kurumunuzdan almanız gereken resmi belgelerin başında gelir. Bir başka deyişle, iki farklı ülkenin üniversiteleri arasındaki müfredatın, işlenen derslerin çok da farklı olmadığını ortaya koyan evraklardır.

Denklik belgesi resmi bir evrak olduğundan, denklik belgesi çevirisinin sadece deneyimli çevirmenler tarafından yapılması yeterli olmamaktadır. Bu belgelerin çevirilerini, yeminli tercümanlar yapmak zorundadır. Aksi takdirde belgenin bir geçerliliği yoktur.
Tüm dillerde ve denklik belgesi tercümesi yapmakta olup, tüm şehirlerde denklik belgesi tercümesi yapan çevirmenler olarak hizmet veriyoruz.

 

392.Cadde. No:1/27. Başak Plaza.
İvedik Organize Sanayi Bölgesi. Ostim.
Yenimahalle / Ankara

Telefon : 0312 395 68 60

Fax : 0312 395 68 60

E-Posta : info@kocertercume.com